Школа масажу "Master"
Залишіть свої контакти та запишіться на безкоштовний урок.
Залишіть ваші контакти для того, щоб записатись на пробний урок
Чому професія масажиста актуальна
Масаж по-справжньому допомагає людям. Він відновлює, оздоровлює і омолоджує. Його часто назначають лікарі для запобігання різним хворобам.
Щодня близкь 70 людей шукають в Google послуги масажистів (це понад 2000 потенційних клієнтів на місяць).
Масажистів потребують салони краси, медичні центри, спортивні клуби.
Попит на хороших майстрів з масажу буде завжди.
Як відбувається навчання і отримання професії
Ви навчитесь виконувати різні техніки масажу, проводити попередню діагностику клієнта.
Тривалість 100 годин
Теорія
Практика
Всі набуті знання ви закріпите на практиці у студії масажу "Master". Під час практики ви отримаєте перших клієнтів.
Тривалість 50 годин
Сертифікат
Після навчання ви отримаєте сертифікат, який буде підтверджувати те, що ви успішно пройшли курси масажу
Залишіть контакти, щоб записатись на пробний урок!
Ви побачите як відбуваються заняття та отримаєте детальну інформацію про перспективи роботи масажистом
Відгуки наших випускників
Проходя учение в школе узнал много нового, мое понимание о массаже очень расширилось. Научился многим техникам массажа, индивидуальный подход к каждому из учеников, доходчиво и понятно объяснение тем и помощь преподавателей. Теоретические знания сразу же закрепляются практикой. Если что то не ясно есть возможность в свободное время до работать и задать вопросы преподавателям. Большое спасибо ВАМ очень рад что попал именно в эту школу. УСПЕХОВ И ПРОЦВЕТАНИЯ ВАМ!!!
Мої вітання! Закінчила курси масажу "Master" у грудні 2015 р. і відразу продовжила практику масажиста у спортивному клубі. Здобуті знання та навики у цій школі стали міцним фундаментом для роботи по техніці з класичного масажу. Теоретичні знання відразу закріплювалися годинами практики. Доступне (адаптоване) та кваліфіковане донесення інформації викладачами, приємна атмосфера, якісна робоча платформа. Після закінчення школи - інформування про можливості відвідувань семінарів, майстер-класів, форумів, чемпіонатів; допомога та консультації у подальшій роботі масажиста.
Прошлого року я закінчила школу масажу Master!
Прийшла на курси з метою навчитися масажу, не маючи ні найменшого уявлення як це робиться! Багато на курсах мене приємно здивувало ... В першу чергу сподобались викладачі, вони добре і толково доносить інформацію. Умови навчання гідні: приміщення дуже зручне і затишне, забезпечення всіма необхідними навчальними матеріалами.Хочу подякувати керівнику курсів Олексію за створення приємної та дружньої атмосфери та чудове спілкування під час занять!
Вот и закончилось мое обучение в школе Мaster. Не ожидала, что в нашем городе есть школа массажа такого класса! Уровень подготовки, качество преподавания, профессионализм преподавателей и отношение к ученикам - все на высоте!!! Обширный материал доносят просто и понятно. Теория сразу закрепляется практикой. После окончания курсов основатель Алексей Берча способствует трудоустройству выпускников, устраивает семинары и мастер классы, всячески способствует тому, чтобы его воспитанники повышали свою квалификацию. Я прекрасно провела время, приобрела бесценный опыт, нашла новых друзей. Спасибо большое за вашу работу, успехов вам и процветания!!!!

Мабуть у вас є запитання
Напишіть, що саме Вас цікавить і ми проконсультуємо
Made on
Tilda