Мануальна корекція фігури ліпка та вакумний масаж....
Позбудьтесь целюліту, жирових відкладень і покращіть якість шкіри
ПОМІТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ УЖЕ ПІСЛЯ ТРЕТЬОГО СЕАНСУ
Запишіться на пробну процедуру зі знижкою -50%

На прийомі майстер зробить заміри, проведе загальну діагностику і розробить індивідуальну програму, за допомогою якої ви позбудетесь целюліту.
Корекція фігури за допомогою моделюючого масажу
Доведено, що масаж допомагає позбутися зайвої ваги і целюліту. Правда, за умови, що його робить професіонал, при чому, системно – один сеанс не перетворить апельсин в гладеньке соковите яблучко.

Останнім часом стало відомо про особливу масажну методику, що дозволяє не те щоб схуднути, а буквально виліпити фігуру заново, змінивши контури тіла.

Така скульптура по тілу отримала назву «ручна пластика» або «Ліпка». Моделюючий масаж «Ліпка» - це методика ручної корекції фігури, дозволяє досить швидко підтягнути фігуру, зробити обриси силуету більш стрункими і естетично привабливими. Особливість моделюючого масажу в унікальній техніці впливу, метою якої є опрацювання різних проблемних зон і позбавлення від зайвих жирових відкладень.

Масаж «Ліпка» вирішує ВСІ П'ЯТЬ проблем, пов'язаних з корекцією фігури. А саме:
• Целюліт;
• Локальні жирові відкладення;
• Набряки;
• Слабкий м'язовий тонус;
• Якість шкіри.

Моделюючий масаж - це завжди локальна дія на проблемну зону, що вимагає корекції. Для отримання стійких і тривалих змін необхідно провести від 10 до 15 сеансів масажу «Ліпка».

Запишіться на Консультацію та Пробний масаж, і відчуйте вже з першої процедури на собі позитивний ефект.
Запишіться на процедуру
На прийомі майстер зробить заміри, проведе загальну діагностику і розробить індивідуальну програму, за допомогою якої ви позбудетесь целюліту.
Made on
Tilda