Підвищення кваліфікації
Теми семінарів
КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ.
Класичний масаж прийнято вважати оздоровчим. Це – основний вид масажу.
Він вважається універсальним, оскільки сприяє профілактиці та лікуванню різноманітних захворювань, зміцнює опорно-рухову систему. Цей масаж – основа, його називають базовим, адже на його основі з'явилась більша кількість інших різновидів масажу. Прийоми «класики» застосовують скрізь – це, ніби абетка масажної індустрії.

КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ.
Целюліт – чи не найголовніший ворог естетики жіночого тіла. Антицелюлітний масаж проводиться в зонах стегон, сідниць та живота, змушуючи їх виглядати молодо і привабливо. Також, він сприяє моделюванню фігури та зменшує жирові відкладення. Корекція фігури завжди буде займати почесне місце серед багатьох інших видів масажу. Ця галузь розвивається постійно, збагачуючись все новими підходами, прийомами та поєднаннями
процедур заради якісного та гарного результату.

СПОРТИВНИЙ МАСАЖ.
Вид масажу, що застосовується на практиці за спеціально розробленою для спортсменів програмою, для вдосконалення фізичних можливостей і збільшення працездатності
спортсменів. Окрім цього, спортивний масаж є хорошою підготовкою для участі у змаганнях та допомагає боротися з перевтомою.

ТАЙСЬКИЙ МАСАЖ.
Вважається однією з найстаровинніших оздоровчих технік. Техніка тайського масажу – це акупресура – точкові надавлювання пальцями, усією долонею і лініями на ділянки шкіри і області біологічно-активних точок чи навколо них. Також під час такого масажу відбувається розтягування сухожиль та зв'язок, що поступово доводить розтяжку людини до фізіологічної межі.

ГАВАЙСЬКИЙ ЛОМІ-ЛОМІ МАСАЖ.
Це перевірений століттями масаж, що використовується з метою очищення, зміцнення та зцілення і пов'язаний зі східними уявами про гармонію тіла і духа. Масаж ломі-ломі допомагає уникнути стресу, сприяє покращенню пам'яті та сприйняття, нормалізує
кров'яний тиск. Ця масажна техніка дозволяє повністю відновити організм людини на фізичному, психоемоційному та духовному рівнях та має яскраво виражену розслаблюючу дію.

ДИТЯЧИЙ МАСАЖ.
Це дуже ефективний та зовсім не шкідливий спосіб допомогти зміцненню здоров'ю дитини. Дитячий масаж сприяє правильному розвитку опорно-рухового апарату, покращує кровообіг і тонус м'язів. Найголовніше те, що під час процедури масажу, дитина отримує тактильні відчуття, що сприяють гармонійному розвитку мозку.

ТРИГЕРНА ТЕРАПІЯ.
Тригерна зона – фокусне місце гіперподразнення тканини і відголошується болючими відчуттями при натисканні. Незалежно від активності, наявність тригерної точки призводить до дисфункції м'язів. Спеціалістами на протязі років вже навіть була розроблена карта тригерних зон організму людини. Тригерна терапія допомагає не тільки позбавити таких больових
відчуттів, але й попередити їх рецидиви.

СТОУН МАСАЖ.
Масаж каміннями несе в собі оздоровлення, та відомий людству ще з давніх-давен. Цілющі властивості гарячого та холодного каміння важко перебільшити, адже виконання професійного стоун-масажу несе в собі незабутні приємні відчуття та користь організму в цілому.
Завдяки своїй структурі, каміння повільно охолоджуються і поступово віддають свою енергію людському тілу. Стоун-масаж – чудові ліки від депресії, перевтоми, перенапружених м'язів, головного болю та багатьох інших негативних проявів стану здоров'я.

МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ.
Цей масаж є найважливішою частиною по догляду за шкірою обличчя. Метою проведення процедури косметичного масажу обличчя є відновлення втраченої еластичності та пружності шкіри, чіткості контурів, підтримання загального тонусу та збереження молодості. Він
нормалізує кровообіг та обмін речовин, що сприяє зміцненню тканини і м'язів обличчя, та допоможе шкіри дихати вільно.
Заповніть форму, та отримайте квиток на майстер-клас по експрес-масажу

Відвідавши майстер клас, ви дізнаєтеся, що таке масаж, з чого він складається та яким буває. Отримаєте практичні навики виконання експрес масажу голови та шиї. Отримані навики зможете використовувати для зняття хронічної втоми шийно-комірцевої зони та профілактики головного болю.
Ваше імя
Номер телефону
Зв'яжіться з нами!
+38 095 14 41 454

пр. Незалежності 121а

massagemaster.cv@gmail.com
Made on
Tilda